MEZŐKOVÁCSHÁZI TELEPÜLÉSGAZDÁLKODÁSI KFT.
Műszaki középvezetőt keres
2018. március 01-jei kezdéssel

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • A cég építési-szerelési jellegű feladatainak előkészítése, műszaki megoldások, javaslatok megfogalmazása, kidolgozása.
  • Műszaki leírások, költségvetések, esetlegesen tervek elkészítése a kisebb, saját beruházásokhoz kapcsolódóan.
  • Külső munkák esetén árajánlatok, költségvetések elkészítése.
  • A cég saját és vállalkozásban végzett építőipari és egyéb műszaki jellegű tevékenységeinek koordinálása, szervezése, ellenőrzése, lebonyolítása, elszámolása.
  • A cég által vagyonkezelésbe vett, bérelt, hasznosított, vagy ilyen formán kiadott ingatlanokra, épületekre vonatkozó szerződéseinek előkészítése, a hasznosítás felügyelete, elszámolások, beszámolók elkészítése.

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség az alábbi szakok bármelyikén:

  • épületgépész mérnök
  • épületvillamossági mérnök
  • településtervező mérnök, illetve ezek üzemmérnöki szintű végzettsége is.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Beruházások teljes körű lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • A felmerülő hibák, problémák, feladatok hatékony kezelése
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Szervező- kezdeményezőkészség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokban gazdag, változatos munkák
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a meztepkft@gmail.com e-mail címen, a +36703941664-es telefonszámon vagy személyesen az alábbi címen lehet:
5800 Mezőkovácsháza, Alkotmány u. 62.